ATK Raider 12 Black

Dostupnosť | Na sklade

ATK Raider 12 je ľahké skialpinistické viazanie s piatimi úrovňami nastavenia výšky pätky a s jednoduchým nastupovaním do viazania. Zabezpečuje tuhú väzbu medzi lyžiarkou a lyžou, čo hneď spozorujete a oceníte pri výstupoch aj zjazdoch.

Detailný popis
0.00 Zľava0%! 499.00  (bez DPH) 415.83 
Vymazať
Množstvo:
ks

Popis produktu

Raider 12 je najpredávanejšie z ATK viazaní, ktoré teší nadšencov ľahkej váhy a dodáva pocit istoty pri zjazde. Raider 12 sa vyníma patentovaným systémom Snow Pack Proof System, ktorý zamedzuje vnikaniu snehu a ľadu pod mechanizmus špičky viazania. Výška pätky je počas stúpania pohodlne nastaviteľná paličkou. Raider 12 ponúka 5 režimov nastavenia výšky pätky so systémom Magneto Heel Flaps a integrovaný vstup na mačky  (haršajzne), ktorý Vám umožní bezpečné stúpanie v prípade ľadových podmienok. Váha 335 g / viazanie, je vrátane zadnej brzdy.

K viazaniu je odporučené dokúpiť „freeride spacer“ ktorý prenáša priamo silu z lyžiarky na lyžu počas zjazdu. Freeride spacer sa jednoducho namontuje pod viazanie, je výškovo nastaviteľný v závislosti na podrážke lyžiarky.

Parametre produktu

Váha

335 g / 1 ks

Materiál

hliníkové zliatiny, nehrdzavejúca oceľ, POM

Din

5 – 12

Nastavenie viazania

Natavenie viazanie v rozsahu 25 mm

Úrovne šľapania

Rovný, +27,5 ,+ 40, + 44, +49 mm

Vlastnosti

• SYSTÉM U.H.V variátor tvrdosti do kopca.

• RELEASE SYSTEM poskytuje stabilné zjazdové výkony, presné uvoľnenie a najjemnejšie zapínanie pätky.

• ELASTIC RESPONSE SYSTEM je elastický klzný systém na pätke (8+4 / celková hrúbka 12 mm) zaisťuje prirodzený ohyb lyží aj v prípade • veľkých skokov a kompresií. Zlepšuje výkonnosť uvoľnenia viazania pri vysokom preťažení, znižuje tlak na systém viazania lyžiarok.

• MAGNETO HEEL FLAPS ponúka 5 rôznych režimov nastavenia výšky pätky.

Farba

black

Prihláste sa do nášho newslettera