Ortovox Col Becchei bunda

Dostupnosť | Na sklade

Bunda Col Becchei je turistická bunda pre mužov, má športový strih a poskytuje slobodu pohybu vďaka použitiu extrémne elastických materiálov. Tesne priliehajúca kapucňa chráni hlavu pred chladom – ľahko sa zmestí aj pod prilbu pre alpské aktivity. Ventilačné zipsy pod ramenami zabezpečujú chladenie počas stúpania, rovnako ako predný zips bundy. Elastické manžety zadržiavajú studený prievan a sneh. Becchei je vybavená dvoma veľkými vačkami po stranách a jedným nalepeným na ramene.

Detailný popis
0.00 Zľava100%! 199.00  (bez DPH) 165.83 
Clear
Množstvo:
ks

Popis produktu

Bunda Ortovox Col Becchei bola vyvinutá pre náročné či už lyžiarske alebo turistické túry, pri ktorých sa vykonáva nadmerná fyzická aktivita. V prednej časti sú nové technické vložky s membránou Schoeller, ktorá je extrémne priedušná a vzduchové kapsy poskytujú optimálny izolačný pomer. Hlavnou časťou bundy je Tasmánske Merino z vnútornej strany a ochranný polyamid z vonkajšej. Táto konštrukcia umožňuje dosiahnuť vynikajúcu priedušnosť bez membrány, zatiaľ čo tesná väzba materiálu je stále extrémne odolná voči vetru a vode. Merino vlákna poskytujú dokonalú  reguláciu vlhkosti a teploty. Prírodné vlákna zvyšujú vlhkosť, transportujú ich do jadier vlákien a potom smerom von tak, aby povrch zostal suchý a pohodlný na pokožke.

 

Parametre produktu

Váha

418g

Farba

Yellowstone

Veľkosť

S, M, L, XL

Vlastnosti

elastické, priedušné, dlhá životnosť, vyrobené v EU, použitie bezšvovej techniky, vhodné do zimy aj leta, kapucňa kompatibilná aj s prilbou, dva vačky po stranách, jeden nalepený na ramene, vetracie zipsy pod pažou, vetruodolný predok, elastické zapästia proti studenému vetru a snehu

Materiál

Vnutrajšok – 100% merino vlna, Vonkajšok – 75% polyamid, 18% Merino vlna, 7% elastán

Prihláste sa do nášho newslettera