Ortovox Col Becchei bunda, veľkosť L

Dostupnosť | Nedostupné

Bunda Col Becchei je turistická bunda pre mužov, má športový strih a poskytuje slobodu pohybu vďaka použitiu extrémne elastických materiálov. Tesne priliehajúca kapucňa chráni hlavu pred chladom – ľahko sa zmestí aj pod prilbu pre alpské aktivity. Ventilačné zipsy pod ramenami zabezpečujú chladenie počas stúpania, rovnako ako predný zips bundy. Elastické manžety zadržiavajú studený prievan a sneh. Becchei je vybavená dvoma veľkými vačkami po stranách a jedným nalepeným na ramene.

Detailný popis
0.00  (bez DPH) 0.00 

This product is currently out of stock and unavailable.

Popis produktu

Bunda Ortovox Col Becchei bola vyvinutá pre náročné či už lyžiarske alebo turistické túry, pri ktorých sa vykonáva nadmerná fyzická aktivita. V prednej časti sú nové technické vložky s membránou Schoeller, ktorá je extrémne priedušná a vzduchové kapsy poskytujú optimálny izolačný pomer. Hlavnou časťou bundy je Tasmánske Merino z vnútornej strany a ochranný polyamid z vonkajšej. Táto konštrukcia umožňuje dosiahnuť vynikajúcu priedušnosť bez membrány, zatiaľ čo tesná väzba materiálu je stále extrémne odolná voči vetru a vode. Merino vlákna poskytujú dokonalú  reguláciu vlhkosti a teploty. Prírodné vlákna zvyšujú vlhkosť, transportujú ich do jadier vlákien a potom smerom von tak, aby povrch zostal suchý a pohodlný na pokožke.

 

Parametre produktu

Váha

418g

Farba

Yellowstone

Veľkosť

S, M, L, XL

Vlastnosti

elastické, priedušné, dlhá životnosť, vyrobené v EU, použitie bezšvovej techniky, vhodné do zimy aj leta, kapucňa kompatibilná aj s prilbou, dva vačky po stranách, jeden nalepený na ramene, vetracie zipsy pod pažou, vetruodolný predok, elastické zapästia proti studenému vetru a snehu

Materiál

Vnutrajšok – 100% merino vlna, Vonkajšok – 75% polyamid, 18% Merino vlna, 7% elastán

Prihláste sa do nášho newslettera