SCARPA F1 LT WMN

Dostupnosť | Na sklade

SCARPA F1 LT WMN sú najľahšie dámske skitouringové lyžiarky pre všetky skialpinistky, ktoré hľadajú kompromis medzi nízkou váhou pre dynamické a rýchle výstupy a pevnosťou počas zjazdu. WMN edícia má špeciálne upravenú vnútornú papuču pre dámsku nohu.

->Tabuľka veľkostí <-

• Využite ALPIS ponuku. Pri kúpe lyžiarok z ALPISu máte bezplatné tepelné prispôsobenie vnútornej papuče priamo na vašu nohu originál SCARPA pecou. Odporúčame papuču tepelne prispôsobovať až po prvom výlete.

Detailný popis
0.00 Zľava0%! 594.00  (bez DPH) 495.00 
Vymazať
Množstvo:
ks

Popis produktu

SCARPA F1 LT WMN sú excelentné dámske lyžiarky pre všetky skialpinistky, ktoré hľadajú kompromis medzi nízkou váhou pre dynamické a rýchle výstupy a pevnosťou pri zjazde. Vďaka minimalistickej konštrukcii za použitia kombinácie pevnej škrupiny a rukávovej gamaše – návleku, sú to najľahšie lyžiarky z rady ski touring. Nohu pevne drží v lyžiarke BOA systém® v spodnej časti, ktorý umožňuje jednoduché dotiahnutie v rukaviciach. Komín lyžiarok od členku vyššie, zviera jedna klipsňa spojená so širokým pásom na suchý zips. Ďalší tenší pás tesne pod ukončením škrupiny spevňuje lyžiarky v oblasti lýtok. Vďaka spojleru na suchý zips máte možnosť pridať ešte 2° k predklonu a tým zlepšiť ovládateľnosť lyží pri zjazde. Lyžiarky sú vyrábané iba v celých číslach. Na zmenšenie veľkosti o pol čísla je potrebné použiť vložky, ktoré sú súčasťou balenia.

BOA Fit systém® sofistikovaný, jednoduchý na obsluhu, pevný a vhodný pre rôzne typy chodidla. Dobre umiestnené kotviace body, prepojené nerezovým lankom a ukončené otočným mechanizmom, vám po dotiahnutí obopnú chodidlo z každej strany rovnomerne a pevne.

RECCO technológia, ktorú používajú profesionálne záchranné zložky pri vyhľadávaní osôb v prípade lavínového nešťastia.

VIBRAM® UFO LT je podrážka vyrobená z kvalitných materiálov, ktorá má výborný grip na všetky strany a sama sa čistí od snehu.

INTUITION® 4.0 Race je kvalitná a pohodlná vnútorná papuča, so strihom špeciálne pre dámy s možnosťou tepelného tvarovania (pred tvarovaním je nutné vybrať vložku pod chodidlom)

• Využite ALPIS ponuku. Pri kúpe lyžiarok z ALPISu máte bezplatné tepelné prispôsobenie vnútornej papuče priamo na vašu nohu originál SCARPA pecou. Odporúčame papuču tepelne prispôsobovať až po prvom výlete.

-> Dĺžka podrážky pre montáž viazania <-

<

Parametre produktu

Model

2022 / 2023

Váha

930 g / 1 lyžiarka (Veľkosť MP 25)

Šírka chodidla

100 mm

Sklon komína

9°-11°-13° so spojlerom na lýtku +2°

Rozsah pohybu

72°

Výbava

– 1 klipsňa + Velcro® pás
– odnímateľný spevňovací pás
– BOA Fit systém®
– VIBRAM® UFO LT podrážka
– Intuition® Race 4.0 SL papuča
– Recco systém

Hodnotenie

Pevnosť zjazd: 4/5
Výstup lyže: 5/5
Výstup pešo: 5/5

Prihláste sa do nášho newslettera