Mammut Light 30 RAS ready

Dostupnosť | Na sklade

Väčší brat skialpového batohu Mammut Flip má objemom 30l.  Systém je vyberateľný a môže byť vložený do ruksaku Mammut / Dakine s iným objemom, prípadne batoh sa dá použiť aj bez systému.
SYSTÉM 3.0 NIEJE SÚČASŤOU BATOHU…

Detailný popis
179.00  (bez DPH) 149.17 

Skladom už iba 1 (môže byť spätne objednané)

Množstvo:

Popis produktu

Mammut Light 30 je väčší brat skialpového batohu Flip, má objemom 30l a je kompatibilný iba so systémom 3.0 .  Systém 3.0 je vyberateľný a môže byť vložený do ruksaku Mammut / Dakine s iným objemom, prípadne batoh sa dá plnohodnotne použiť aj bez systému. Batoh je zložený z hlavnej priehradky, pričom vo vnútry je ešte špeciálna na lopatu a sondu + má všetký úchyty ktoré sa očakávajú od poriadného skialpového ruksaku. Batoh nieje kompatibilný so staršími modelmi so systémom 2.0 a 1.0.

Parametre produktu

Objem ruksaku

30 litrov

Váha

1050g – váha je bez systému

Systém

Systém nieje súčasťou ruksaku

Vybavený

tepelne formovaná zadná časť chrbtu pre väčší komfort, kompresné pásy po boku, popruhy na nosenie lyží diagonálne, snowboardu, držiak na cepín alebo paličky, hliníková výstuž chrbta pre zvýšenie komfortu pri nosení, priehradka pre lavínovú lopatku a sondu, vačok na bedrovom páse, kompatibilný s rezervoárom na vodu, výškovo nastaviteľná aktivačná rúčka

* SYSTÉM NIEJE SÚČASŤOU RUKSAKU!

Prihláste sa do nášho newslettera