DaKine Poacher RAS 32L, ready

Dostupnosť | Na sklade

Nový ruksak od Dakine v ženskej verzii, je kompatibilný s najnovším systémom Mammut Airbag Technology 3.0., RAS sa dá vložiť do ruksaku a používať ako lavínový ruksak, prípadne sa dá vytiahnuť a použiť ako štandardný

Detailný popis
211.00 Zľava29%! 149.00  (bez DPH) 124.17 
Množstvo:

Popis produktu

Nový ruksak od Dakine, je kompatibilný s najnovším systémom Mammut Airbag Technology 3.0., RAS sa dá vložiť do ruksaku a používať ako lavínový ruksak, prípadne sa dá vytiahnuť a použiť ako štandardný.  Ruksaky Dakine od sezóny 2018/2019 disponujú novou skladacou priehradkou pre vzduchový vankúš Mammut, ktorá reaguje rýchlejšie pri aktivovaní airbagu, je spoľahlivejšia, nerozopína sa a dá sa opäť použiť po aktivácií.
Systém je kompatibilný so všetkými Mammut a DaKine RAS ruksakmi 3.0. Ruksak Poacher 32 je vybavený všetkým čo sa od lavínového ruksaku požaduje. Je vhodný najmä pre ženy, alebo nižších chlapov, na jednodňové skialpové, skitourové výlety a vďaka kompresným pásom môže byť stiahnutý a dá sa s nim sedieť aj na lanovke v lyžiarskych strediskách.

• SYSÉM NIEJE SÚČASŤOU BATOHU •

Parametre produktu

Objem ruksaku

32 litrov

Váha

1700g samotný ruksak bez systému

Rozmery

58 x 30 x 19 cm

Systém

Systém nieje súčasťou ruksaku

Vybavený

popruhy na nosenie lyží, snowboardu, držiak cepínu, alebo paličiek, sieťka na prilbu, izolácia v ramennom popruhu na rezervoár s vodou, vačok na rezervoár, zosilnený chrbát, bočné popruhy na zmenšenie ruksaku, píšťalka na vrchnom popruhu, bezpečnostný popruh medzi nohy, malá priehradka na osobné veci, špeciálna priehradka na lopatu a sondu, polstrované vrecko na okuliare v prednej časti ruksaku, zips do hlavnej priehradky aj zo strany chrbta, vačok na bedrovom páse

* POZOR - SYSTÉM 3.0 nie je kompatibilný so staršími ruksakmi so systémom 2.0 alebo 1.0!!! Cena je BEZ TLAKOVEJ FĽAŠE!!! Pri kúpe ruksaku cez Alpis Tour, prvé skúšobné odpálenie ruksaku zdarma do 14 dní od zakúpenia u nás v kancelárii.