DaKine Poacher RAS 26L -Deep Red, ready

Dostupnosť | Na sklade

Nový ruksak od Dakine, je kompatibilný s najnovším systémom Mammut Airbag Technology 3.0., RAS sa dá vložiť do ruksaku a používať ako lavínový ruksak, prípadne sa dá vytiahnuť a použiť ako štandardný.

Detailný popis
225.00 Zľava12%! 199.00  (bez DPH) 165.83 

Skladom už iba 1

Popis produktu

Nový ruksak od Dakine, je kompatibilný s najnovším systémom Mammut Airbag Technology 3.0., RAS sa dá vložiť do ruksaku a používať ako lavínový ruksak, prípadne sa dá vytiahnuť a použiť ako štandardný.  Ruksaky Dakine od sezóny 2018/2019 disponujú novou skladacou priehradkou pre vzduchový vankúš Mammut, ktorá reaguje rýchlejšie pri aktivovaní airbagu, je spoľahlivejšia, nerozopína sa a dá sa opäť použiť po aktivácií.
Systém je kompatibilný so všetkými Mammut a DaKine RAS ruksakmi 3.0. Ruksak Poacher 26 je vybavený všetkým čo sa od lavínového ruksaku požaduje a je vhodný na lyžovanie do stredísk mimo vyznačených tratí, alebo kratšie jedno dňové výlety.

• SYSÉM NIEJE SÚČASŤOU BATOHU •

Parametre produktu

Objem ruksaku

26 litrov

Váha

1800g – samotný ruksak

Rozmery

61 x 30 x 18

Systém

Systém nieje súčasťou ruksaku

Vybavený

popruhy na nosenie lyží, snowboardu, držiak cepínu, alebo paličiek, sieťka na prilbu, izolácia v ramennom popruhu na rezervoár s vodou, vačok na rezervoár, zosilnený chrbát, bočné popruhy na zmenšenie ruksaku, píšťalka na vrchnom popruhu, bezpečnostný popruh medzi nohy, špeciálna priehradka na lopatu a sondu, polstrované vrecko na okuliare v prednej časti ruksaku, zips do hlavnej priehradky aj zo strany chrbta, vačok na bedrovom páse

* POZOR - SYSTÉM 3.0 nie je kompatibilný so staršími ruksakmi so systémom 2.0 alebo 1.0!!! Cena je BEZ TLAKOVEJ FĽAŠE!!! Pri kúpe ruksaku cez Alpis Tour, prvé skúšobné odpálenie ruksaku zdarma do 14 dní od zakúpenia u nás v kancelárii.

Prihláste sa do nášho newslettera