Ortovox Cross Rider 18 Avabag

Dostupnosť | Na sklade

Ortovox Cross rider, ideálny batoh na lyžovanie mimo vyznačených tratí, prípadne krátke došlapanie za zjazdom v čerstvom snehu.

Detailný popis
0.00 Zľava0%! 499.00  (bez DPH) 415.83 
Zrušiť výber
Množstvo:
ks

Popis produktu

Najmenší z radu Avabagov je batoh Cross Rider 18. Ruksak je vhodný na lyžovanie mimo zjazdovky v lyžiarskych strediskách, prípadne krátke došlapanie za ideálnym zjazdom v čerstvom snehu.
Vďaka Avabag systému, Cross Rider je ľahký lavínový batoh, ktorý stále spĺňa všetky požiadavky pohodlia a bezpečnosti. Hliníkový uzáver, chrbtová časť vypachata penou a popruh medzi nohami zaručuje, že batoh sedí na chrbte a neobmedzuje v pohybe i pri dlhších zjazdoch.
V hlavnej priehradke je jednoduché sa dostať k lopate a sonde, pričom stále ostáva miesto ešte aj na osobné drobnosti. Lyže, v prípade potreby sa dajú jednoducho pripnúť o batoh diagonálne, cepín a paličky majú taktiež svoje miesto a samozrejme ako ostatné batohy Ortovox, aj tento je vybavený sieťkou na prilbu.

AVABAG SYSTÉM:
• systém s objemom iba 1,8l a váhou len 690 gramov a patrí medzi najľahšie na trhu.
• možnosť tréningu bez tľakovéj fľaše a teda bez nafúknutia airbagu.
• objem airbagu 160l
• rúčka uchopiteľná v rôznych rukaviciach pre praváka ako aj ľaváka
• systém vyberateľný, dá sa vložiť iného ruksaku s iným objemom s predprípravou na Avabag systém
• žiadna elektrika, mechanické odpálenie airbagu

Parametre produktu

Objem ruksaku

18 litrov

Objem airbagu

160l

Váha

1630g – vrátane avabag systému, 320g karbónová fľaša, 2450g – vrátane Avabag jednotky s fľašou, samotný ruksak – 1440g

Rozmery

55 x 29 x 19

Systém

aby mohla byť uchopená v rôznych rukaviciach, dá sa otáčať o 360°., Avabag jednotka 690g + tlaková fľaša, systém je vyberateľný a môže byť vložený do ruksaku Ortovox s iným objemom, rúčka systému má špeciálny tvar

Vybavený

držiak cepínu, vodotesné zipsy, popruhy na nosenie lyží, snowboardu, sieťka na prilbu, priehradka pre lavínovú lopatku a sondu, vačok na bedrovom páse, tabuľka s SOS informáciami, popruh medzi nohy

Farba

night blue

* Pozor, nie je kompatibilný so staršími modelmi Ortovox!!! Cena je BEZ TLAKOVEJ FĽAŠE!!! Pri kúpe ruksaku cez Alpis Tour, prvé skúšobné odpálenie vrátane nafúknutia airbagu ruksaku zdarma do 14 dní od zakúpenia u nás v kancelárii.

Prihláste sa do nášho newslettera