Ortovox Ascent 40 Avabag – Safety Blue

Dostupnosť | Na sklade

Avabag Ascent40 je najľahší skitouringový / skialpový lavínový batoh vo svojej kategórií, pričom spĺňa všetky požiadavky veľkosti, pohodlnosti a bezpečnosti. S objemom 40 l je vhodný hlavne na viacdňové prechody.

• Kúpou lavínového batohu Ortovox z ALPISu získavate voucher v hodnote 80€ na skialpový, freeridový, alebo lavínový kurz. Kurzy a registrácia budu zverejnené v tomto linku.

Detailný popis
0.00 Zľava0%! 605.00  (bez DPH) 504.17 
Vymazať
Množstvo:
ks

Popis produktu

Avabag Ascent40 je najľahší skitouringový / skialpový lavínový ruksak vo svojej kategórií, pričom spĺňa všetky požiadavky pohodlnosti a bezpečnosti. S objemom 40 l je vhodný hlavne na  viacdňové prechody. V ruksaku má každá vec svoje miesto, má možnosť prichytiť dva cepíny, paličky, lano a sieťku na prilbu. Avabag jednotka má objem iba 1,8 l a tak ostáva ešte dosť miesta aj pre ostatné veci. Nový systém Avabag môže byť skúšobne aktivovaný i bez tlakovej fľaše, tým pádom si odpálenie airbagu môžete natrénovať aj keď nie ste vystavený lavínovému nebezpečenstvu.

Parametre produktu

Objem ruksaku

40l

Objem airbagu

160l

Váha

2290g – vrátane AVABAG jednotky s karbónovou tlakovou fľašou, samotný ruksak 1290g

Rozmery

60 x 31 x 22cm

Systém

Systém Ortovox Avabag – je súčasťou, Avabag jednotka 690g + tlaková fľaša, systém je vyberateľný a môže byť vložený do ruksaku Ortovox s iným objemom, rúčka systému má špeciálny tvar

Vybavený

3 vnútorné vačky, 2x držiak cepínu, vodotesné zipsy, špeciálna priehradka na lopatu a sondu, popruhy na nosenie lyží, snowboardu, sieťka na prilbu, bočné pásy na zmenšenie ruksaku, vačok na bedrovom páse, vačok na rezervoár, zosilnený 3D chrbát, tabuľka s SOS informáciami, úchyty na lano, popruh medzi nohy

Farba

Safety Blue

* Pozor, nie je kompatibilný so staršími modelmi Ortovox!!! Cena je BEZ TLAKOVEJ FĽAŠE!!!

Prihláste sa do nášho newslettera