Ortovox Ascent 28s black anthracite Avabag KIT

Dostupnosť | Na sklade

Ortovox Ascent Avabag patrí medzi najľahšie lavínové ruksaky na svete, pričom spĺňa všetky požiadavky na pohodlnosť a bezpečnosť. Model Ascent 28s Avabag je určený hlavne pre ženy, ruksak má kratší chrbát ako Ascent 30.

Detailný popis
0.00 Zľava0%! 595.00  (bez DPH) 495.83 
Zrušiť výber
Množstvo:
ks

Popis produktu

Ortovox Ascent Avabag patrí medzi najľahšie lavínové ruksaky na svete, pričom spĺňa všetky požiadavky na pohodlnosť a bezpečnosť. V ruksaku má každá vec svoje miesto, Avabag jednotka ma objem iba 1,8l a tak ostáva ešte dosť miesta aj pre ostatné veci. Nový systém Avabag môže byť aktivovaný i bez tlakovej fľaše, tým pádom si opdálenie airbagu môžete natrénovať aj keď nie ste vystavený lavínovému nebezpečenstvu. 

Parametre produktu

Objem ruksaku

28 litrov

Objem airbagu

160l

Váha

2140g – vrátane AVABAG jednotky s karbónovou tlakovou fľašou, samotný ruksak 1140g

Rozmery

54x26x19

Systém

aby mohla byť uchopená v rôznych rukaviciach, dá sa otáčať o 360°., Avabag jednotka 690g + tlaková fľaša, jeden z najľahších plnohodnotných ruksakov na trhu, systém je vyberateľný a môže byť vložený do ruksaku Ortovox s iným objemom, rúčka systému má špeciálny tvar

Vybavený

2x držiak cepínu, vodotesné zipsy, špeciálna priehradka na lopatu a sondu, popruhy na nosenie lyží, snowboardu, sieťka na prilbu, bočné pásy na zmenšenie ruksaku, vačok na rezervoár, zosilnený 3D chrbát, tabuľka s SOS informáciami, úchyty na lano, popruh medzi nohy

* Pozor, nie je kompatibilný so staršími modelmi Ortovox!!! Cena je BEZ TLAKOVEJ FĽAŠE!!! Pri kúpe ruksaku cez Alpis Tour, prvé skúšobné odpálenie vrátane nafúknutia airbagu ruksaku zdarma do 14 dní od zakúpenia u nás v kancelárii.

Prihláste sa do nášho newslettera