DaKine Poacher RAS 26L – Deep Red

Dostupnosť | Na sklade

Nový ruksak od Dakine, je vybavený najnovším Mammut Airbag Technology 3.0.,  systém RAS je integrovaný do ruksaku, dá sa vytiahnuť a ruksak použiť ako štandardný, alebo si ho jednoducho vložíte do ruksaku a máte plnohodnotný lavínový ruksak.

Detailný popis
0.00 Zľava0%! 499.00  (bez DPH) 415.83 
Zrušiť výber
Množstvo:
ks

Popis produktu

Dakine Poacher – vybavený najnovším Mammut Airbag Technology 3.0. Systém RAS je integrovaný do ruksaku, dá sa vytiahnuť a ruksak použiť ako štandardný, alebo si ho jednoducho vložíte do ruksaku a máte plnohodnotný lavínový ruksak. Ruksaky Dakine od sezóny 2018/2019 disponujú novou skladacou priehradkou pre vzduchový vankúš, ktorá reaguje rýchlejšie pri aktivovaní airbagu, je spoľahlivejšia, nerozopína sa a dá sa opäť použiť po aktivácií.
Systém je kompatibilný so všetkými Mammut a DaKine RAS ruksakmi so systémom 3.0. Ruksak Poacher 26 má dobrú váhu, vybavený je všetkým čo sa od lavínového ruksaku požaduje a je vhodný na lyžovanie do stredísk mimo vyznačených tratí, alebo kratšie jedno dňové výlety.

Parametre produktu

Objem ruksaku

26 litrov

Váha

1800g ruksak + 690g systém a 320g karbon alebo 500g ocelová fľaša

Rozmery

61 x 30 x 18

Systém

150l airbag sa nafúkne za hlavou za cca 3 sekundy od aktivovania, Removable Airbag Systém 3.0, s výškovo nastaviteľnou rúčkou v ramennom popruhu – vyberatelný (v cene), Zariadenie na testovanie airbagu v cene

Vybavený

popruhy na nosenie lyží, snowboardu, držiak cepínu, alebo paličiek, sieťka na prilbu, izolácia v ramennom popruhu na rezervoár s vodou, vačok na rezervoár, zosilnený chrbát, bočné popruhy na zmenšenie ruksaku, píšťalka na vrchnom popruhu, bezpečnostný popruh medzi nohy, špeciálna priehradka na lopatu a sondu, polstrované vrecko na okuliare v prednej časti ruksaku, zips do hlavnej priehradky aj zo strany chrbta, vačok na bedrovom páse

Farba

Deep Red

* POZOR - SYSTÉM 3.0 nie je kompatibilný so staršími ruksakmi so systémom 2.0 alebo 1.0!!! Cena je BEZ TLAKOVEJ FĽAŠE!!! Pri kúpe ruksaku cez Alpis Tour, prvé skúšobné odpálenie ruksaku zdarma do 14 dní od zakúpenia u nás v kancelárii.

Prihláste sa do nášho newslettera