DaKine Poacher RAS 18L – Tandoori Spice

Dostupnosť | Na sklade

Najmenší lavínový batoh od Dakine, je vybavený najnovším systémom Mammut Airbag Technology 3.0., RAS je integrovaný do ruksaku, dá sa vytiahnuť a ruksak použiť ako štandardný, alebo si ho jednoducho vložíte do ruksaku a máte plnohodnotný lavínový ruksak.

– iba 1ks za tuto cenu – 

Detailný popis
0.00 Zľava-INF%! 333.00  (bez DPH) 277.50 
Zrušiť výber
Množstvo:
ks

Popis produktu

Najmenší lavínový batoh od Dakine, je vybavený najnovším systémom Mammut Airbag Technology 3.0., RAS je integrovaný do ruksaku, dá sa vytiahnuť a ruksak použiť ako štandardný, alebo si ho jednoducho vložíte do ruksaku a máte plnohodnotný lavínový ruksak. Ruksaky Dakine od sezóny 2018/2019 disponujú novou skladacou priehradkou pre vzduchový vankúš, ktorá reaguje rýchlejšie pri aktivovaní airbagu, je spoľahlivejšia, nerozopína sa a dá sa opäť použiť po aktivácií.
Systém je kompatibilný so všetkými Mammut a DaKine RAS ruksakmi so systémom 3.0. Ruksak Poacher 18 patrí medzi najľahšie na trhu, zmestí sa do neho len to najnutnejšie a je vhodný na lyžovanie do stredísk mimo vyznačených tratí, prípadne heliski.

Parametre produktu

Objem ruksaku

18 litrov

Váha

1200g samotný ruksak, váha je bez tlakovej fľaše, +690g systém RAS, +500g oceľov alebo +310g karbónová

Rozmery

53 x 28 x 14

Systém

150l airbag sa nafúkne za hlavou za cca 3 sekundy od aktivovania, Removable Airbag Systém 3.0, s výškovo nastaviteľnou rúčkou v ramennom popruhu – vyberatelný (v cene), Zariadenie na testovanie airbagu v cene

Vybavený

38mm popruh okolo pásu, hlavná priehradka + vnútorný úchyt lopaty a sondy, popruhy na nosenie lyží, snowboardu, držiak cepínu, alebo paličiek, sieťka na prilbu, izolácia v ramennom popruhu na rezervoár s vodou, vačok na rezervoár, zosilnený chrbát, píšťalka na vrchnom popruhu, bezpečnostný popruh medzi nohy, polstrované vrecko na okuliare v prednej časti ruksaku

* POZOR - SYSTÉM 3.0 nie je kompatibilný so staršími ruksakmi so systémom 2.0 alebo 1.0!!! Cena je BEZ TLAKOVEJ FĽAŠE!!! Pri kúpe ruksaku cez Alpis Tour, prvé skúšobné odpálenie ruksaku zdarma do 14 dní od zakúpenia u nás v kancelárii.

Prihláste sa do nášho newslettera