Mammut Rocker 15 R.A.S. 3.0

Dostupnosť | Na sklade

Nový Mammut Rocker s najnoším airbag systémom 3.0, je ľahší a jednoduchší v porovnaní s predchádzajúcim modelom. V Mammute sa zamerali aj na farbu airbagu, oranžová, aby bola jasnejšia i vo veľmi nepriaznivom počasí.

Detailný popis
0.00 Zľava0%! 349.00  (bez DPH) 290.83 
Zrušiť výber
Množstvo:
ks

Popis produktu

Nový Mammut Rocker s najnoším airbag systémom 3.0, je ľahší a jednoduchší v porovnaní s predchádzajúcim modelom. V Mammute sa zamerali aj na farbu airbagu, oranžová, aby bola jasnejšia i vo veľmi nepriaznivom počasí. Systém je vyberateľný a môže byť vložený do ruksaku Mammut R.A.S. (removable) s iným objemom. Systém 3.0 nie je kompatibilný so staršími ruksakmi so systémom 2.0, alebo 1.0. Ruksak Rocker 15 R.A.S. je vybavený najnovším systémom 3.0, má objem 15l a so svojou perfektnou váhou je vhodný hlavne na lyžovanie mimo zjazdoviek v strediskách. Ruksak je kratší, vhodný pre nižšie osoby.

Parametre produktu

Objem ruksaku

15 litrov samotný ruksak, 13l so systémom a fľašou

Systém

R.A.S. 3.0 – Removable Airbag System, Removable Airbag Systém 3.0, s výškovo nastaviteľnou rúčkou v ramennom popruhu – vyberatelný (v cene)

Vybavený

popruhy na nosenie lyží, snowboardu, zosilnený chrbát, SOS nášivka s inštrukciami, príprava na rezervoar s vodou, súčasťou ruksaku je aj testovacie zariadenie, s ktorým môžete kedykoľvek otestovať odpálenie ruksaku.

Váha

2090g, váha je bez tlakovej fľaše. Fľaša + 500g oceľová alebo + 310g karbónová

* Pri kúpe ruksaku cez Alpis Tour, prvé skúšobné odpálenie ruksaku zdarma do 14 dní od zakúpenia u nás v kancelárii. Cena je BEZ TLAKOVEJ FĽAŠE!!! POZOR - SYSTÉM 3.0 nie je kompatibilný so staršími ruksakmi so systémom 2.0 alebo 1.0!!!

Prihláste sa do nášho newslettera