Mammut Pro Protection Airbag 3.0 Black 45l

Dostupnosť | Na sklade

Nový Mammut airbag systém 3.0, ktorý oproti predchádzajúcemu modelu má pohodlnejšie ramená na nosenie, je ľahší a jednoduchší. V Mammute sa zamerali aj na farbu airbagu, oranžová, aby bola jasnejšia i vo veľmi nepriaznivom počasí.

Detailný popis
0.00 Zľava0%! 599.00  (bez DPH) 499.17 
Zrušiť výber
Množstvo:
ks

Popis produktu

Nový Mammut airbag systém 3.0 má oproti predchádzajúcemu modelu pohodlnejšie ramená na nosenie, je ľahší a jednoduchší. V Mammute sa zamerali aj na farbu airbagu, oranžová, aby bola jasnejšia i vo veľmi nepriaznivom počasí. Systém je vyberateľný a môže byť vložený do ruksaku Mammut Protecion s iným objemom. Systém 3.0 nie je kompatibilný so staršími ruksakmi so systémom 2.0, alebo 1.0. Ruksak PRO 45 Protection je najväčší lavínový batoh od Mammut, vybavený najnovším systémom 3.0, má objem 45l a je vhodný na viacdenné skialpové výlety, po bokoch ma kompresné pásy, čiže dá sa s ním sedieť aj na lanovke.

Parametre produktu

Objem ruksaku

45 litrov samotný ruksak, 43l so systémom a fľašou

Váha

2580 g bez tlakovej fľaše + 500g tlaková fľaša oceľ alebo + 310 g karbón

Systém

150l airbag sa nafúkne okolo hlavy za cca 3 sekundy od aktivovania, chráni krčnú chrbticu, hlavu a hrudník, Protection Airbag System 3.0, s výškovo nastaviteľnou rúčkou v ramennom popruhu – vyberateľný (v cene)

Vybavený

popruhy na nosenie lyží, snowboardu, sieťka na prilbu, zosilnený chrbát, bočné pásy na zmenšenie ruksaku, výškovo nastaviteľný bedrový pás s vačkom, odnímateľná vypchávka bedrového pásu, SOS nášivka s inštrukciami, príprava na rezervoar s vodou, súčasťou ruksaku je aj testovacie zariadenie, s ktorým môžete kedykoľvek otestovať odpálenie ruksaku., polstrovaný vačok na okuliare, zips do hlavnej priehradky aj zo strany chrbta

* Pri kúpe ruksaku cez Alpis Tour, prvé skúšobné odpálenie ruksaku zdarma do 14 dní od zakúpenia u nás v kancelárii. Cena je BEZ TLAKOVEJ FĽAŠE!!! POZOR - SYSTÉM 3.0 nie je kompatibilný so staršími ruksakmi so systémom 2.0 alebo 1.0!!!

Prihláste sa do nášho newslettera