POC Ora Clarity – Moonstone Grey

Dostupnosť | Na sklade

POC Ora Clarity okuliare navrhnuté do prilby POC Coron, Tectal a Kortal. Okuliare sedia v prilbe, nezahmlievajú sa a jazdu dole kopcom si môžete užiť naplno. 

• Výhodou POC Ora Clarity v porovnaní s inými značkami je dvojité sklo od Zeiss Optics, proti zahmlievaniu a optika od Carl Zeiss (Clarity) ktorá zvýrazňuje kontrast hnedej a šedej farby.
• Sklá sú priehľadné, vhodné do zamračeného počasia

Detailný popis
90.00 Zľava17%! 75.00  (bez DPH) 62.50 

Skladom už iba 1

Popis produktu

MTB okuliare navrhnuté špeciálne pre prilby Poc Tectal, Kortal a Coron aby dokonalo pasovali a jazdca neobmedzovali pri jazdení. Okuliare POC Ora Clarity majú priesvitne dvojité sklo proti zahmlievaniu, s Clarity optikou od Carl Zeiss optic pre zvýraznenie kontrastu hnedej a zelenej farby pre lepšie videnie v rôznych podmienkach. Ora Clarity sú veľmi dobre odvetrané, ocenia jazdci, ktorí to potrebujú. Nastavovacia guma a flexibilný rám zaručuje, že okuliare budú presne tam, kde majú byť počas celej Vašej jazdy. Možnosť jednoduchej výmeny skiel robí tieto okuliare perfektné pre každé počasie.

Video ako sedia okuliare POC Ora s prilbou POC Coron:

Parametre produktu

Farba

Moonstone Grey

Vlastnosti

3 vrstvová pena pre pohodlné nosenie, dvojité sklo proti zahmlievaniu, Flexibilný rám, Gumený nastaviteľný popruh, nová konštrukcie rámu pre lepšie odvetranie, Optika Carl Zeiss

Vhodné pre prilby

Tectal
Coron
Kortal

Sklo

• priehľadné
• CAT S1 vhodné do zamračeného počasia

Prihláste sa do nášho newslettera