Fenix HM61R čelovka 1200 lm Amber

Dostupnosť | Na sklade

Jedna z najsilnejších čeloviek na trhu s internou batériou. Čelovka by nemala chýbať v žiadnom ruksaku počas vašich výletov po horách.

Detailný popis
89.90  (bez DPH) 74.92 

Skladom už iba 2 (môže byť spätne objednané)

Množstvo:

Popis produktu

Fenix HM61R je väčšia čelovka s dobíjateľnou  batériou, ktorá sa nabíja buď cez Micro USB priamo na batérií 18650 s kapacitou 3500 mAh alebo USB káblom priamo na čelovke cez magnetický konektor. Čelovka je veľmi výkonná so svietivosťou až 1200 lumenov neutrálneho bieleho svetla a dosvietením 145 metrov + je vybavená menšou červenou LED. V ovládacom tlačidle je malé svetielko, ktoré indikuje stav batérie. Svetlo sa z plastového držiaku dá jednoducho vybrať, koncovka čelovky je magnetická a môže byť tak pripnutá na čokoľvek železné, prípadne má sponu, ktorou sa dá pripnúť o vačok napríklad. HM61R má 8 režimov osvetlenia a max. výdrž batérie až 400 hodín. Celková konštrukcia zabezpečuje vysokú odolnosť, optimálne chladenie a zároveň vodotesnosť IP68, čo je do 2m pod vodou. Svetlo je napájané digitálne kontrolovaným konštantným prúdom pre zaručenie lepšieho svetelného výkonu aj pri znižovaní napätia v batérií.  Čelovka Fenix HM61R je ideálnym spoločníkom pri turistických cestách, skialpových výletoch, kempovaní, ale dobre poslúži aj na bicykli, keď sa zotmie a poteší svojou silnou svietivosťou.

Pre Slovenský a Český trh je HM61R špeciálne upravená v troch bodoch:
• Batéria ja naviac vybavená micro-USB konektorom
• Dioda ma neutrálny odtieň  svetla miesto studeného
• ovládanie je upravené tak, že čelovku je možné zapnúť priamo do bieleho alebo červeného svetla, rovnako ako aj HM51R. V štandardnej verzii to nieje možné.

  

Ochrana proti prehiatiu: Pri prevádzke v turbo režime 1200 lumenov sa po jednej minúte začne znižovať výkon na 900 lumenov. Pokiaľ presiahne teplote 65°C, začne čelovka postupne znižovať výkon pokiaľ sa teplota neustáli na 65°C.

Parametre produktu

Svietivosť

max. 1200 lumenov

Veľkosť

101 x 46 x 36mm

Batéria

možsnosť použitia batérie 2x CR123A namiesto 18650, nabíjateľná 18650 s vlastným micro-USB (iba SR a CZ verzia)

Váha

149g vrátane batérie

Príslušenstvo

1x batéria dobíjateľná 18650, magnetický kábel na nabíjanie, náhradné tesnenie, návod, popruhy na hlavu, spona na externé prichytenie

Odolnosť

IP68 – vode odolná do hĺbky 2m

Materiál

hliníkové telo pre lepšie odvedenie tepla

Prihláste sa do nášho newslettera