Kästle Freetour 12, 3.0 (ATK)

Dostupnosť | Na sklade

Kästle Freetour 12 je viazanie vyrobené v ATK, aj pre náročnejších užívateľov.

• posledný kus skladom v ALPISe + akciová cena

Detailný popis
0.00 Zľava0%! 379.00  (bez DPH) 315.83 
Vymazať
Množstvo:
ks

Popis produktu

Kästle Freetour 12, viazanie vyrobené v ATK pre značku Kästle. Viazanie je výnimočné tým, že má brzdu na špičke, 5 polôh šliapania, nastaviteľnú silu vypínania do 12 Din a s váhou 350g sa nestratí ani medzi konkurenčnými viazaniami . Brzda na špičke má výhodu v prípade, že Vám vypne lyža pri stúpaní, páde – brzda sa ihneď aktivuje a lyža brzdí. Pätka pruží 8+4mm pri prehnutí lyže a špička viazania je uchytená na štyroch skrutkách na vonkajšej prírube, čo robí viazanie mimoriadne pevné / stabilné aj v náročnejších zjazdoch. Stúpacie polohy „Magneto Heel Flaps“ sú magneticky uchytené o seba a tak ich veľmi jednoducho viete nastaviť pri stúpaní aj paličkou. Viazanie je kompatibilne so stúpacími mačkami ATK / Kästle.

K viazaniu ALPIS odporučuje dokúpiť „freeride spacer“ ktorý prenáša priamo silu z lyžiarky na lyžu počas zjazdu. Freeride spacer sa jednoducho namontuje na viazanie pomocou Torx kľúča a je výškovo nastaviteľný v závislosti od podrážky lyžiarky.

Parametre produktu

Váha

350 g

Materiál

hliníkové zliatiny, nehrdzavejúca oceľ, POM

Din

5 – 12

Nastavenie viazania

Natavenie viazanie v rozsahu 25 mm

Úrovne šľapania

Rovný, +27,5 ,+ 40, + 44, +49 mm

Vlastnosti

• SYSTÉM U.H.V variátor tvrdosti do kopca.

• RELEASE SYSTEM poskytuje stabilné zjazdové výkony, presné uvoľnenie a najjemnejšie zapínanie pätky.

• ELASTIC RESPONSE SYSTEM je elastický klzný systém na pätke (8+4 / celková hrúbka 12 mm) zaisťuje prirodzený ohyb lyží aj v prípade veľkých skokov a kompresií. Zlepšuje výkonnosť uvoľnenia viazania pri vysokom preťažení, znižuje tlak na systém viazania lyžiarok.

• MAGNETO HEEL FLAPS ponúka 5 rôznych režimov nastavenia výšky pätky.

Farba

Čierna

Prihláste sa do nášho newslettera